Eco Prestige

Unikalne położenie zaledwie 2  km od gliwickiego rynku, a zarazem wśród otaczających domy pól uprawnych i ścieżek rowerowych tworzą wyjątkową kombinację, której atutów nie sposób przecenić.  Bliskość Starówki, placu Grunwaldzkiego,  szkoły podstawowej nr 10, przedszkola, przystanków autobusowych,  sklepów i różnorodnych punktów usługowych pozwala pogodzić wygodę mieszkania w centrum miasta z luksusem posiadania domu w cichej i zielonej okolicy z dala od ulicznego gwaru. To pozornie niemożliwe połączenie,  wraz z  szczegółowo dopracowanym projektem i  doskonałymi markowymi materiałami, tworzą subtelny i wyrafinowany klimat domów z ulicy Morskiej. Budynki charakteryzują się nowoczesną stylistyką i funkcjonalną prostotą.

Każdy budynek posiada własny ogród na którym zostaną wykonane przestronne  tarasy i chodniki oraz ogrodzenie  panelowe. Strefa dzienna parteru rozpoczyna się przedsionkiem pełniącym funkcje komunikacyjną  pomiędzy wejściem do budynku, garażem, dolną łazienką i salonem. W centralnej części parteru znajduje się jasny  salon z jadalnią i półotwarta kuchnia ze spiżarnią (pomieszczeniem gospodarczym). Od południowej strony domu mamy szerokie wyjście na rozległy taras. Strefa nocna obejmuje hol, 3 przestronne sypialnie oraz pokój kąpielowy z łazienką. Dodatkowo na piętrze zaprojektowano niezależną garderobę. Całość stanowi spójną, funkcjonalną przestrzeń zapewniającą komfort jej mieszkańców. Nad piętrem wygospodarowano przestrzeń na przestronny strych dostępny z holu piętra.

DOSTĘPNE MEDIA W BUDYNKU

  • Energia elektryczna
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja sanitarna

ZAPROJEKTOWANE INSTALACJE WEWNĘTRZNE

  • Jako źródło ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania i wody ciepłej przewidziano kondensacyjny kocioł gazowy CO i CWU z zamkniętą komorą spalania
  • W budynku zaprojektowano ogrzewanie podłogowe w posadzce
  • W domach przewidziano instalację elektryczną, alarmową, antenową i internetową
  • Dla każdego domu zaprojektowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła

Każdy lokal wyposażony jest we własny garaż, którego przestrzeń dodatkowo powiększono o schowek pod schodami na opony  i narzędzia. Garaże wyposażone są w zdalnie sterowane bramy automatyczne z 2 pilotami. Przed garażem znajduje się dodatkowe miejsce postojowe z nawierzchnią z galanterii betonowej. Dostęp do drogi publicznej zapewniony jest od ulicy Morskiej.

Zachęcamy do pobrania folderu inwestycji Eco Prestige (13 Mb):

pdf-icon