Morska Prestige

Budynek charakteryzuje się funkcjonalną prostotą. W każdym budynku bliźniaczym znajdują się po dwa lokale mieszkalne. Mają one wspólne drzwi wejściowe oraz hol z dostępem do dodatkowych pomieszczeń gospodarczych.

Strefa dzienna parteru rozpoczyna się holem z miejscem na szafę lub garderobę. Dalej znajduje się salon z przestronną kuchnią i miejsce na toaletę. Schody wewnętrzne prowadzą na piętro. Strefa nocna obejmuje hol, 3 sypialnie oraz przestronną łazienkę. Całość stanowi spójną, funkcjonalną przestrzeń zapewniającą komfort jej mieszkańców. Każdy lokal mieszkalny posiada własne pomieszczenie strychowe usytuowane nad całą powierzchnią piętra.

DOSTĘPNE MEDIA W BUDYNKU

  • Prąd, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, wszystkie z sieci właściwych operatorów.
  • Źródłem ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania i wody ciepłej jest własny kocioł gazowy CO i CWU z zamkniętą komorą spalania. W podstawowy standard wykończenia wchodzi montaż kotła gazowego oraz sterownika
  • Elementem grzejnym jest ogrzewanie podłogowe w posadzce
  • Lokale wyposażone w instalacje alarmowe, antenowe i internetowe

Każdy lokal ma zagwarantowane na terenie inwestycji jedno konkretnie wskazane miejsce parkingowe z na-wierzchnią z kostki betonowej oraz jedno miejsce parkingowe utwardzone. Dostęp do drogi publicznej zapewniony jest od ulicy Kozłowskiej.

Zachęcamy do pobrania folderu inwestycji Morska Prestige (8 Mb):

pdf-icon