Zielony Zakątek

Budynek charakteryzuje się nowoczesną stylistyką i funkcjonalną prostotą. Energooszczędne i starannie wyselekcjonowane materiały wraz z dokładnym wykonaniem dają gwarancję niskich kosztów eksploatacji i radości mieszkańców niezależnie od pory roku.

Unikalne położenie i bliskość miejskiej infrastruktury takiej jak szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy oraz szczegółowo dopracowany projekt z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń piętra i parteru to niewątpliwie atuty naszej inwestycji. Każdy budynek posiada własny ogród na którym zostaną wykonane tarasy i chodniki oraz ogrodzenie panelowe. Budynki usytuowane są około 200m od kompleksu leśnego co daje możliwość codziennego obcowania z przyrodą. Strefa dzienna parteru rozpoczyna się przedsionkiem z miejscem na szafę lub garderobę.

W centralnej części parteru znajduje się hol łączący wyjście na piętro, łazienkę i przestronny salon z jadalnią. W jednej części salonu znajduje się szerokie wyjście na taras a w drugiej półotwarta kuchnia z dużą spiżarnią i pomieszczeniem gospodarczym. Schody wewnętrzne prowadzą na piętro. Strefa nocna obejmuje hol, 3 przestronne sypialnie oraz pokój kąpielowy z łazienką. Dodatkowo na piętrze zaprojektowano niezależną garderobę.

Całość stanowi spójną, funkcjonalną przestrzeń zapewniającą komfort jej mieszkańców. Nad piętrem wygospodarowano przestrzeń na mały lecz funkcjonalny strych dostępny z holu piętra. Każdy lokal mieszkalny posiada własne pomieszczenie strychowe usytuowane nad całą powierzchnią piętra.

DOSTĘPNE MEDIA DOPROWADZONE DO BUDYNKÓW

  • Energia elektryczna
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja sanitarna

Każdy lokal wyposażony jest w indywidualny garaż, którego przestrzeń dodatkowo powiększono o schowek na sprzęty i narzędzia. Garaże wyposażone są w zdalnie sterowane bramy automatyczne. Przed garażem znajduje się dodatkowe miejsce postojowe z nawierzchnią z galanterii betonowej. Dostęp do drogi publicznej zapewniony jest od ulicy Ossolińskich.

Zachęcamy do pobrania folderu inwestycji Zielony Zakątek (6 Mb):

pdf-icon